האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר

GO - TRAVEL PRODUCTS

קטגוריות מוצרים

GO - TRAVEL PRODUCTS

נוסדה בשנת 1978, חברת Go-Travel היא חברת אביזרי הנסיעות הגדולה והנפוצה ביותר בעולם. זהו עדיין עסק משפחתי בבריטניה, גם היום החברה מרגישה מחוייבת לפתח מוצרים חדשניים לשוק אביזרי הנסיעות בדיוק כמו לפני 30 שנה.

מה שלא ידוע לכל הוא כי החברה חלוצת הרעיון של הקונספט אביזרי הנסיעות, הצלחתה הולידה תעשייה עולמית שלמה ולמרות זאת היא עדיין שולטת בתחום זה עד היום.

תחילה היו רק 10 מוצרים בטווח אביזרי הנסיעות של החברה. היום לחברה יש מעל 300 סוגי אביזרים שונים שעוצבו על ידי צוות החברה בלונדון והיא בעלת קו המוצרים הגדול ביותר בתחום. ניתן למצוא את מגוון מוצרי החברה בלמעלה מ-18,000 נקודות מכירה ברחבי בריטניה בלבד והוא מופץ באופן נרחב יותר ב-70 מדינות ברחבי העולם.

החברה מפתחת אביזרים למגוון רחב של שימושים על ידי הצרכן וניתן למצוא לא רק בשדות התעופה ובתחנות רכבת אלא גם בחנויות כלבו, בתי מרקחת, וחנויות מזוודות. כמו כן החברה מפיצה בחנויות חשמל, ילדים, תחום ה-Outdoor, וחנויות מתנות.

לחברה יש  מחלקה משפטית כדי לפקח על סמנים גלובליים מסחריים, פטנטים, רישום ועיצוב. עם מיליוני יחידות שנמכרות מדי שנה יש לחברה מוניטין יוצא דופן באיכות, חדשנות, אמינות והבאת מוצרים חדשים ומרגשים לשוק מדי שנה.

המשרד הראשי של החברה ממוקם בלונדון והיא מעסיקה מעל 100 עובדים במשרה מלאה, בשילוב עם מחלקת מכירות גלובלית ונקודות הפצה מרובות על פני אסיה אירופה ואמריקה. צוות החברה עובד ללא הפסקה על מנת כדי להציע שירות ברמה עולמית כספק פתרונות אביזרי הנסיעה המוביל והגדול ביותר בעולם.

GO - TRAVEL PRODUCTS  
צור קשר

שדה חובה