האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר

תקנון ביטול עסקה

תקנון ביטול עסקה

 

 ביטול רכישה מצד המזמין

 • 1. המזמין רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן והתקנות שהותקנו על פיו. מבלי לגרוע מהאמור:
 • 1. ביטול ייעשה אך ורק בהודעה בכתב לכתובת הדוא”ל orders@thenorthstar.co.il
 • 2. ביטול עסקה ע”י המזמין לא יתאפשר ברכישת פריטים מסוימים כמפורט בסעיף קטן 14ג(ד) לחוק הגנת הצרכן.
 • 3. ביטול העסקה ע”י הלקוח כפוף לכך שהמוצר יוחזר ללא שימוש באריזתו המקורית.
 • 4. לאחר קבלת הודעת הביטול יושב למזמין הסכום ששולם על ידו בגין המוצר בניכוי דמי ביטול (דמי המשלוח אינם חלק ממחיר המוצר ולכן ינוכו בנפרד מההחזר) בשיעור של 5% מסכום העסקה או 100 ש”ח, לפי הנמוך. במקרה של ביטול עסקה עקב פגם, לא יחויב המזמין בדמי ביטול כלשהם. הוראות חוק הגנת הצרכן נוספות בנוגע לביטול הרכישה מצד המזמין, לרבות בנוגע לחובה להחזיר המוצר, יחולו גם-כן.
 • על הלקוח חלה חובת החזרת המוצר לחברה (ההחזרה תתבצע לכתובת החברה ע"י הלקוח או חברת שליחויות בזמני הפעילות) תוך 21 יום ממועד קבלת המוצר, החזרת המוצר תתבצע על חשבונו.
 • למען הסר ספק בעת ביטול העסקה על הלקוח חלה חובת התשלום עבור המשלוח שנשלח אליו ע"י החברה כמצויין באתר, גם אם הלקוח עמד בתנאים המזכים אותו במשלוח חינם - עלות המשלוח 35 שקל כולל מעמ.
 • במשלוחים עד 250 שקל מוצע שירות שליח עד הבית במחיר מסובסד על ידי החברה למען הסר ספק בעת הביטול הלקוח יחוייב במחיר משלוח מלא 35 שקל כולל מעמ.
 • בהחזרת מוצר ובמידה והלקוח מעוניין להשתמש בשירות המשלוחים של החברה,  יחויבו הלקוח/ה ב-49 ש"ח כולל מע"מ נוספים בגין איסוף המוצר והחזרתו למחסן.
 • למען ההבהרה, בעת ביטול עסקה, ובקשת הלקוח להחזרת מוצר (שכבר התקבל אצל המזמין) ע"י כוכב הצפון, יחויבו הלקוח/ה בדמי משלוח ע"ס 35ש עבור המשלוח שנשלח אליו (בקניה מעל 250ש, או 8ש בקניה מתחת ל250ש),  בתוספת של  49ש בגין החזרת המשלוח, ו- 5% דמי ביטול עסקה.
  החיוב יבוצע מול התחשבנות הקניה בכרטיס האשראי איתו בוצע תשלום הקניה בלבד.

 

 

 

7. ביטול רכישה מצד החברה

 • 1. החברה תהא רשאית, על פי שיקול דעתה הבלעדי, בשל כל סיבה, ובכל עת, לבטל או להפסיק עסקה ו/או מכירה ו/או לבטל הזמנה, כולה או חלקה, ו/או את פעילות האתר, כולו או חלקו.
 • 2. הודעה על ביטול או הפסקה מעין זה תימסר למשתמש או למזמין, והחברה תימנע מחיוב כרטיס האשראי של המזמין או תשיב לו כל סכום ששולם בגין המוצרים, ככל ששולם.
 • 3. למעט בגין השבת סכום העסקה כאמור, לא תהיה למשתמש או למזמין כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי החברה ו/או הספק בגין ביטול העסקה כאמור בסעיף זה.
 • 4. במידה והתגלה כי מוצר אזל מהמלאי, רשאי האתר לבטל את ההזמנה או להציע פריט חלופי שווה ערך. בוטלה הזמנה כאמור האתר לא יהיה אחראי ולא ישא בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת הפריט אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.

*** הדף נכתב בלשון זכר לצורך נוחות בלבד, הפניה לנשים וגברים כאחד **

מותגים

 
GARMONT

GARMONT

חברת GAROMNT האיטלקית נחשבת למובילה בתחום נעלי המטיילים וסקי מעל 50 שנה, ומוגדרת מהטובות ביצרניות הנעליים באיטליה.
לצפייה במוצרים
 
ODLO

ODLO

חברה ODLO השווצרית יצרנית ביגוד תרמי, ספורט, רכיבה ריצה, מהטובות ביותר בעולם . רוב מוצרי החברה מיוצרים באירופה, ובעלי סטנדרטים הגבוהים שקיימים בתעשיית הטקסטיל.
לצפייה במוצרים
 
SEA TO SUMMIT

SEA TO SUMMIT

SEA TO SUMMIT חברת מוצרי אביזרי הטיולים הגדולה והמוכרת בתחום המטיילים.
לצפייה במוצרים
 
MEINDL

MEINDL

חברת הנעליים MEINDL היא יצרן הנעליים הוותיק בעולם מעל 330 שנה. החברה אשר ממוקמת בעירה Kirchanschöring שבגרמיה, נמצאת בבעלות משפחתית פרטית מאז ומעולם .
לצפייה במוצרים
 
OSPREY PACKS

OSPREY PACKS

חברת OSPREY PACK מהעיר CORTEZ מקולרדו ארה"ב, מייצרת תיקים מעל 40 שנה , והיום חברת התיקים הגדולה והטובה ביותר בעולם. החברה אשר הוקמה ע"י Mike Pfotenhauer, במטרה לייצר את התיקים הטובים בעולם באיכות בנוחות ובשימושיות הטובה ביותר.
לצפייה במוצרים
 
PRIMUS

PRIMUS

חברת PRIMUS הפכה מזמן לשם גינרי למוצרי גז, ורובנו מכירים את המשפט " סבתא שלי בשלה על פרימוסים" חברת PRIMUS משוודיה קיימת משנת 1892, ועדיין 120 שנים אחרי, נחשבת לחברת מוצרי הגז הגדולה האיכותית והידוע בעולם. החברה מיצרת את כל מוצרי הגז שלה באירופה, בשני מפעלים, שוודיה ואסטוניה.
לצפייה במוצרים
 
GO - TRAVEL PRODUCTS

GO - TRAVEL PRODUCTS

נוסדה בשנת 1978, חברת Go-Travel היא חברת אביזרי הנסיעות הנפוצה והגדולה ביותר בעולם. זהו עדיין עסק משפחתי בבריטניה, גם היום החברה מרגישה מחוייבת לפתח מוצרים חדשניים לשוק אביזרי הנסיעות בדיוק כמו לפני 30 שנה.
לצפייה במוצרים
 
NEBO TOOLS

NEBO TOOLS

חברת NEBO USA העולמית אחת מיצרניות הפנסים וכלים ידניים הגדולות בעולם, מגוון גדול של מוצרים עם הטכנולוגיה הכי מתקדמת בשוק
לצפייה במוצרים
 
ציוד טקטי HELIKON-TEX

ציוד טקטי HELIKON-TEX

לצפייה במוצרים
 
INFINITY OUTDOOR EQUIPMENT

INFINITY OUTDOOR EQUIPMENT

INFINITY OUTDOOR EQUIPMENT
לצפייה במוצרים
צור קשר

שדה חובה