האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר

NEBO TOOLS

NEBO TOOLS

חברת ®NEBO TOOLS הוא אחד המותגים הנמכרים ביותר בעולם של פנסים וכלים חדשניים וידידותיים לצרכן. אנו משתנים ללא הרף ולעולם לא מתפשרים, אנו יוצרים ובוחנים את המוצרים שלנו בכל שלב פיתוח. המשימה שלנו היא להאיר את העולם ולתמוך בעסקים קטנים עצמאיים על ידי הצעת מוצרי תאורת לד באיכות גבוהה במחיר משתלם. מאז שהחלה משימה זו, חברת NEBO מיוצגת ביותר מ 50,000 חנויות עצמאיות (לא כולל רשתות) בלמעלה מ 50 מדינות.

חדשנות היא המפתח להצלחה שלנו וגם להצלחה של רשת הנציגים העולמיים שלנו. כל יום מעצבי ומהנדסי החברה עובדים קשה בבסיס הבית שלנו בפורט וורת', טקסס כדי לתכנן ולהנדס מוצרים חדשים ומרתקים שלא רק יועילו לחנויות שלנו, אלא גם לצרכן הסופי. NEBO הוא שם ביתי במוצרי תאורת LED כבר יותר מעשר שנים. אכפת לנו מהלקוחות שלנו. שמיעת משוב חיובי מהאנשים המשתמשים במוצרים שלנו היא התמורה הטובה ביותר שאנו יכולים לקבל.

NEBO הוא מותג של קבוצת Alliance (הידוע גם בשם Alliance Sports Group, L.P.), חברת מוצרים רב-לאומית עם משרדים ומרכזי הפצה בארה"ב, קנדה, בריטניה וסין.

המותגים האחרים שלנו כוללים:

iPROTEC® (אביזרי אקדח)

Quarrow® (ציוד דייג)

WeatherRite® (מוצרי חוץ ופנסים)

True Utility® (כלי כיס ופליירים לנשיאה יומיומית) תחת מותג של True Brands Limited, חברת אחות מקבוצת Alliance Consumer Group.

NEBO TOOLS  
צור קשר

שדה חובה