האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר

פנסי ראש

קטגוריות מוצרים
מותגים

פנסי ראש

לדף הקודם

פנסי ראש איכותיים ומקצועיים לחיילים ולמטיילים

 

פנס ראש הוא פריט חובה למי שנמצא בשטח בלילה, היכולת להאיר את השטח ובו זמנית להשתמש בידיים הפנויות על מנת להאיר את השטח בזמן הליכה אל מחנה לילה, להקים אוהל, לבשל וכל שימוש שמצריך ידיים פנויות.

 

איך בוחרים פנס ראש מתאים?

מאוד חשוב לבחור פנס ראש לפי סוג השימוש השונה בין משתמש למשתמש.
בפנסי ראש יש המון פונקציות שלרוב לא שמים לב אליהם.
עמידות/אטימות למים – ישנם רמות אטימות למים לפנסים בין אי עמידות לגשם דרך עמידות לגשם קל ועד אטימות מלאה למים ברמות שונות, פרט זה הוא חשוב מאוד לא רק לגשם אלא גם לאבק מכיוון שהאטימות אוטמת גם למים ואבק.
אטימות למים - חשוב מאוד לשים לב שבכל פנס יש לפחות אטימות מינימלית של עמידות לגשם ככל שהעמידות גבוהה יותר כך היכולת של הפנס להישמר לאורך זמן הוא גבוה יותר.
איכות החומר - חשיבות הפלסטיק או האלומיניום של הפנס חשובים מאוד הם מגנים על הפנס מסדקים והתפוצצות בעת נפילה.
נורות הלד - חשיבות רבה בפנסי הראש הם איכות ובהירות נורות הלד, בהירות הלד הם מרכיב חשוב מאוד בפנסי הראש בעוד פנסי ראש הפשוטים ישנם נורות לד לא בהירים ולעיתים אפילו כחלחלים בפנסי ראש המקצועיים שמים חשיבות רבה לבהירות נורות הלד על מנת שאיכות התאורה תהיה גבוהה מאוד.

 

סוללות או נטען ??? השאלה הגדולה ביותר לכל אחד יש יתרון וחסרון
סוללות מאפשרות החלפה מהירה וחזרה פעילה לשימוש לאחר החלפת הסוללות אך עלות הסוללות גבוהה.
נטען מגיע לעוצמות תאורה הגבוהות ביותר וחוסך המון כסף בסוללות אך מחייב טעינה (ניתן להימנע ממצב שהסוללות נגמרות פשוט מטעינים אותו בכל מצב נוח לא חייבים לחכות שהסוללה תיגמר)
אז בעצם נטען או סוללות די תלוי בהעדפת המשתמש.


לחיילים יש חשיבות רבה מאוד לאור אדום מבצעי בשטח ויש לוודא שיש לפנס יכולת להתחיל ולסיים את ההפעלה שלו באור אדום מבלי להפעיל או לבן (סדרת פנסי ™Einstein) מתאימה לכך.


בעוד למטיילים חשיבות האור האדום הוא בעיקר לשמור על ראייה טובה בלילה, חשיבות הגדולה ביותר למטיילים הוא זמן הפעלה ויכולת מעבר בין מצבי הפנס תאורה נמוכה ולבין תאורה גבוהה כאשר הם בדרכם על מחנה הלילה.

צור קשר

שדה חובה