האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר

מנשאי תינוקות OSPREY POCO AG

מנשאי תינוקות OSPREY POCO AG

לאחר 4 שנים של העמדת סטנדרטים חדשים בתחום מנשאי התינוקות, והובלת הקטגוריה בארץ ובעולם, עמדו בפני מעצבי אוספרי OSPREY אתגר חדש וחשוב, ראשית בטיחות ועמידה בתקנים העולמיים החדשים שהפכו למחמירים מאוד, וכן עיצוב המנשאים לשנים הבאות.

כיוון שלמנשאי התינוקות יש חשיבות גדולה ביותר להענקת נוחות גם לתינוק, אך לא פחות חשוב גם להורים הנושאים את היקר ביותר להם על גבם, החליטו מעצבי אוספרי OSPREY, לא לפסוח על אף אחד מפרמטרים הללו.
מערכת הגב החדשה Anti-Gravity™AIRSPEED™ BACKPANEL  אשר נלקחה ישירות ממערכת הגב של סדרת תיקי ATMUS-AG שהפכו למערכת הגב הנוחה בעולם היום, בשילוב מבנה יחודי למנשא תינוק, ויצרו מערכת גב "צפה" יחודית והיחידה בעולם.

לחץ כאן למנשאי התינוק החדשים

 

מותגים

 
ODLO

ODLO

חברה ODLO השווצרית יצרנית ביגוד תרמי, ספורט, רכיבה ריצה, מהטובות ביותר בעולם . רוב מוצרי החברה מיוצרים באירופה, ובעלי סטנדרטים הגבוהים שקיימים בתעשיית הטקסטיל.
לצפייה במוצרים
 
PRINCETON-TEC

PRINCETON-TEC

חברת PRINCETON-TEC חלוצת הטכנולגיה של פנסים משנת 1975.
לצפייה במוצרים
 
GO - TRAVEL PRODUCTS

GO - TRAVEL PRODUCTS

נוסדה בשנת 1978, חברת Go-Travel היא חברת אביזרי הנסיעות הנפוצה והגדולה ביותר בעולם. זהו עדיין עסק משפחתי בבריטניה, גם היום החברה מרגישה מחוייבת לפתח מוצרים חדשניים לשוק אביזרי הנסיעות בדיוק כמו לפני 30 שנה.
לצפייה במוצרים
 
PRIMUS

PRIMUS

חברת PRIMUS הפכה מזמן לשם גינרי למוצרי גז, ורובנו מכירים את המשפט " סבתא שלי בשלה על פרימוסים" חברת PRIMUS משוודיה קיימת משנת 1892, ועדיין 120 שנים אחרי, נחשבת לחברת מוצרי הגז הגדולה האיכותית והידוע בעולם. החברה מיצרת את כל מוצרי הגז שלה באירופה, בשני מפעלים, שוודיה ואסטוניה.
לצפייה במוצרים
 
OSPREY PACKS

OSPREY PACKS

חברת OSPREY PACK מהעיר CORTEZ מקולרדו ארה"ב, מייצרת תיקים מעל 40 שנה , והיום חברת התיקים הגדולה והטובה ביותר בעולם. החברה אשר הוקמה ע"י Mike Pfotenhauer, במטרה לייצר את התיקים הטובים בעולם באיכות בנוחות ובשימושיות הטובה ביותר.
לצפייה במוצרים
 
N-RIT

N-RIT

קונצרן NASCHEM מקוריאה, אשר מייצר כימיקלים, בדים, ואלומניום מביא אלינו את המוצר המוגמר תחת השם N-RIT.
לצפייה במוצרים
 
WIGWAM

WIGWAM

חברת WIGWAM MILS האמריקאית קיימת משנת 1905, בעיר שבויגאן Sheboygan שבונסקונסין Wisconsin.
לצפייה במוצרים
 
SEA TO SUMMIT

SEA TO SUMMIT

SEA TO SUMMIT חברת מוצרי אביזרי הטיולים הגדולה והמוכרת בתחום המטיילים.
לצפייה במוצרים
 
MEINDL

MEINDL

חברת הנעליים MEINDL היא יצרן הנעליים הוותיק בעולם מעל 330 שנה. החברה אשר ממוקמת בעירה Kirchanschöring שבגרמיה, נמצאת בבעלות משפחתית פרטית מאז ומעולם .
לצפייה במוצרים
 
GARMONT

GARMONT

חברת GAROMNT האיטלקית נחשבת למובילה בתחום נעלי המטיילים וסקי מעל 50 שנה, ומוגדרת מהטובות ביצרניות הנעליים באיטליה.
לצפייה במוצרים
צור קשר
captcha